A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

09/2008

KAŽDÉ ÚTERÝ JE FREE

Students Night
DJs: Bon Finix, E-lite, Tripmain, Rewalkers (Pete Walk + Rewis), Subgate, Paul Andrews
Nevíte kam v úterý za zábavou? Chcete si s přáteli v úterý skočit někam na drink a za dobrou taneční muzikou a nemáte ponětí kam jít? Tak my pro vás máme nečekaně jednoduché řešení. Od úterka 9.9.2008 od 9 hodin večer se tímto dnem počínaje každý týden v úterý otevírají brány klubu Retro Music Hall nedaleko pražského Náměstí Míru. Zde na vás úterý co úterý čeká specíální párty "Students Night - Every Tuesday - for Free"
Jak už název napovídá, půjde o párty, která je připravena pro studenty, ale nejen pro ně. Dále je z názvu patrné, že na tuhle akci bude každý týden vstup zdarma. Ale to není vše, co se na vás chystá. Na baru pro vás máme připravené neskutečné věci. Finskou vodku si u nás tento večer můžete vypít za neuvěřitelných 30,- korun. K tomu 0,5l českého točeného piva bude k mání jen za 25,- korun a to v jiném pražském klubu za tyhle ceny rozhodně nenajdete. Krom toho máme na baru přichystána další výborná překvapení. Stačí se jen přijít přesvědčit. Od nás ani studenti, kteří zrovna nemají plnou peněženku nebudou ocházet úplně střízliví.
K tomu všemu se o vás týden co týden za mixpultem postarají ti nejlepší čeští kluboví DJs z celé republiky, kteří si pro vás nachystali mejdany v rytmech House, Electro, Minimal a Trance. Každý týden pro vás přpravíme speciální oxybar od společnosti Oxylife. Připravujeme pro vás doprovodné akce jako hairshow, různé prezentace a módní přehlídky, švédské stoly a řadu dalších překvapení. Krom toho v celém klubu bude zněkolikanásobena možnost pohodlného sezení, takže nemáte-li v úterý zrovna hned náladu na křepčení na parketu, přijďte se s vašimi kamarády pobavit, odpočinout si a uvolnit se do Retro Lounge sezení v našem klubu
Jak jsme již avízovali otevíráme v úterý 09.09. v 9:00 večer. za mixpultem se na vás tento den těší DJs Bon Finix, E-lite, Tripmain, Rewalkers, Subgate a Paul Andrews. Neseďte tedy v úterý doma a přijďte do Retro Music Hall, kde úterý co úterý můžete zažít to, co nikde jinde nenajdete.
info k akci: www.retropraha.cz
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data