A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

09/2008

Den otevřených dveří v Senátu

Co: Den otevřených dveří v Senátu, zpřístupněna kopie Mnichovské dohody, Hlavní sál, Audienční síň, Mytologická chodba Valdštejnského paláce, Přijímací salonek předsedy Senátu, pracovna místopředsedy Senátu, Růžový salonek
Kdy: V neděli 28. září 2008 v 9.00 a končí v 17.00 hodin.
Kde: v Praze ve ve Valdštejnském a Kolovratském paláci
Vstup do obou paláců je pro návštěvníky zdarma.
 
A. Prohlídková trasa ve Valdštejnském paláci:
Vstup z Valdštejnského náměstí – I. nádvoří – recepce C2 – barokní schodiště – Hlavní sál – Rytířská síň – Audienční síň – Mytologická chodba – Pracovna Albrechta z Valdštejna – klasicistní schodiště – Jednací sál – předsálí Jednacího sálu – náhled do Prezidentského salonku – Jičínský salonek – náhled do Frýdlantského salonku - přes III. nádvoří odchod do Valdštejnské ulice.
Imobilní zájemci použijí pro vstup i odchod výtah ve vrátnici C2; poté s doprovodem ochranné služby projdou skleněnými dveřmi z II. nádvoří do Jednacího sálu a pomocí plošiny se dostanou před Prezidentský salonek.


B. Rozšířená prohlídková trasa v Kolovratském paláci:
Vstup z Valdštejnské ulice do průjezdu KP, vlevo do recepce (místnost K102) – z recepce prvními dveřmi vpravo na hlavní schodiště – do prvního patra – vlevo náhled do Růžového salonku přes kancelář sekretariátu VZOB – zpět do haly K214 odtud vpravo kolem WC a výtahu na chodbu před Zelený salonek K 221 (zde náhled dvěma dveřmi do Zeleného salonku) – na konci chodby se trasa otočí vpravo na točité schodiště, kterým sestoupí návštěvníci do přízemí a vyjdou přímo do nádvoří Kolovratského paláce – trasa pokračuje přes nádvoří a končí v průjezdu.
Imobilní zájemci projedou z průjezdu K141 přímo do chodby m. č. K103 – do haly K105 – dále do haly K112 a zde do výtahu K1V1. Výtahem do prvního patra – výstup do haly K214 – chodbou k náhledu do Růžového salonku - zpět na chodbu před Zelený salonek K221 (náhled), odkud se imobilní vrátí do haly K214 a výtahem sjede zpět do přízemí – hala K112 – hala K105 – chodba K103 – do průjezdu K141 a odtud již do Valdštejnské ulice.
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data