A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

08/2008

Oslavy 61. výročí nezávislosti Indie v Praze

 
Kdy: pátek ve 20:00, 15.8.2008
Co: ukázka indických tanců, v letním kině promítáním filmu Swades
Kde: Střelecký ostrov, Praha
info: festival@bollywood.cz, www.bollywood.cz

VSTUP VOLNÝ

Pražský Festival bollywoodského filmu a Velvyslanectví Indické republiky v Praze zve každého, kdo si chce připomenout toto výročí, 15. srpna 2008 na Střelecký ostrov v Praze.

Večer začne ve 20 hodin ukázkou indických tanců. Pokračovat bude v letním kině promítáním filmu Swades se západem slunce, tedy ve 21:00. Budou se zde též prodávat typické indické pochoutky. A nejlepší je, že na taneční představení i promítání filmu je vstup volný.

Co přinese Indii blízká i daleká budoucnost? Jak Indie ovlivnila okolní svět? Zapustila indická kultura kořeny i v České republice?

Přijďte a přesvědčte se sami!

Něco málo o promítaném filmu: je to velmi populární Bollywoodský film z roku 2005. Mohan pracuje v NASA a už příliš dlouho nebyl navštívit Indii. Náhle se mu však začne stýskat a impulsivně se vydá hledat svou chůvu z dětství, kterou nalezne v zaostalé vesničce, kde mají tradice dosud velkou váhu. Mohan se zamiluje do místní učitelky...
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data