A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

08/2008

GAMBRINUS DEN

VSTUP ZDARMA

Nabitý hudební program, turnaje a soutěže v zábavných fotbalových disciplínách, exhibice či nepasterovaný a nefiltrovaný speciál Gambrinus 13°, to jsou hlavní lákadla prvního ročníku „svátku“ piva Gambrinus. Velká oslava nazvaná jednoduše Gambrinus den proběhne 30. srpna od 11 hodin v Plzni a nabídne na dvou hudebních scénách přehlídku různých hudebních stylů v podání kapel a interpretů jako Argema, Turbo, Jirka Zonyga, Vladimír Mišík, Burma Jones, Pražský Výběr II, Nestel Postel, Sunshine, Different Disco a mnoha dalších. Zábavné městečko G-City rozbalí své atrakce ve Štruncových sadech a na plzeňském fotbalovém stadiónu se odehraje ligový zápas domácího týmu.

Na sobotu 30. srpna 2008 připravuje nejoblíbenější česká pivní značka první ročník oslavy nazvané jednoduše a jasně „Gambrinus den“. První várka tohoto piva byla v Plzeňském akciovém pivovaru uvařena už v létě roku 1869, samotný název Gambrinus se začal používat v roce 1919. Proto i samotný Gambrinus festival proběhne hned na několika místech v rodné Plzni. Hudební skupiny to rozbalí na dvou podiích umístěných přímo v plzeňském pivovaru a na Náměstí Republiky. G-City, atrakce, fotbalové turnaje a soutěže pobaví návštěvníky ve Štruncových sadech.

Ochutnejte pivní speciál Gambrinus 13° a poznejte historii piva Gambrinus

Na Gambrinus dni vás čeká především pořádná porce řízné zábavy a každý z fanoušků si zde najde to své. Na prvním místě však samozřejmě bude pivo Gambrinus. Právě pro návštěvníky Gambrinus dne uvaří pivovarští sládci i specialitu, kterou jinde neochutnáte: nepasterovaný a nefiltrovaný speciál Gambrinus 13°, který se bude čepovat přímo z cisteren. Navštívit budete moci také speciální expozici o pivu Gambrinus. Zde se dozvíte více informací o historii, tradici, výrobě i kvalitních surovinách, ze kterých se Gambrinus vaří.

Dvě hudební scény „rozduní“ Plzeň

O bohatý hudební program se postarají dvě velká pódia umístěná na nádvoří pivovaru
a náměstí Republiky. Zde Vás čekají skupiny a interpreti jako jsou Turbo, Argema, Burma Jones, Špejbls Helprs, Hudba Praha, Vladimír Mišík, Jirka Zonyga, Different Disco, Landmine Spring, Buster Nixon, Nestel Postel, III Fish, My Music, Vladivojna La Chia & Banana, Sunshine či Pražský Výběr 2.

O zábavu bude postaráno

Zábavné městečko G-City rozprostře své atrakce ve Štruncových sadech. Zúčastnit se budete moci turnajů v plážovém fotbale, ve vodním fotbale, v „lidském stolním fotbale“, v klasickém stolním fotbálku či ve střelbě kopacím míčem na přesnost. V soutěžích budete moci vyhrát řadu hodnotných cen včetně vstupenek na speciální zápas Gambrinus ligy mezi domácí Viktorií Plzeň a FK Teplice. Ten se bude konat mimořádně v sobotu od 17:00 na plzeňském fotbalovém stadionu.

Vstup na celý Gambrinus den je zdarma a svézt se můžete fotbalovou tramvají

Gambrinus den se koná poslední prázdninovou sobotu 30. 8. 2008 od 11.00 do 0.00 hodin
v Plzni a vstup na všechna místa je zdarma. Po městě bude návštěvníky přepravovat speciální linka Gambrinus fotbalové tramvaje. Všechny atrakce, soutěže a turnaje jsou určeny pouze osobám starším 18 let.
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data