A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

06/2008

Krušovické vyhrávání!

 

V areálu Královského pivovaru Krušovice se v sobotu 21. 6. 2008 od 12 do 24 hod. uskuteční tradiční den otevřených dveří, tentokrát pod názvem KRUŠOVICKÉ VYHRÁVÁNÍ.
 
Pivovar tak propojuje tradiční den otevřených dveří s právě probíhající promoční akcí. Návštěvníci si budou moci prohlédnout pivovar, připraven je také pestrý kulturní program. Chybět nebudou ani zajímavé soutěže, takže každý se může stát VÍTĚZEM. Vstup na akci je zdarma.
 
Ve 13.45 hod. akci slavnostně zahájí Lieven van der Borght, Senior General Manager společnosti Královský pivovar Krušovice a.s. Od čtvrt hodiny později zahraje skupina Temperamento, následně se na velkém pódiu představí Post- it, Horkýže Slíže, Clou, Eddie Stoilow, Burma Jones, Abraxas a Lucie Bílá s kapelou. Program je připraven také na malém pódiu, kde návštěvníci uslyší například The Boom Beatles revival. Na závěr dne otevřených dveří je připraven ohňostroj.
 
Každý návštěvník si bude moci zasoutěžit o ceny v několika soutěžích. Jmenujme například pexeso s pivními víčky, balancování na prázdném sudu, soutěž „Dopravce piva“ (přesun sudů z jednoho místa na druhé na čas), hod pivním táckem, chytání pivních tácků u stolu, hod prázdnou plechovkou či balancování prázdnou plechovkou na prstě. Soutěže budou probíhat od 12 do 21 hodin.
 
V rámci dne otevřených dveří si budou moci návštěvníci koupit v areálu pivovaru krušovická piva Mušketýr, nefiltrované pivo Mušketýr, Jubilejní ležák, Černé a míchaný nápoj Radler.cz a letos nově také Heineken, Starobrno Fríí a Red Drak, chybět nebudou ani limonády Zulu kola a Zulu citron. Piva v pivovaru budou stát (podle druhu) 15 a 20 Kč, limonády 10 Kč. Připraveny budou i stánky s občerstvením.
Pro zájemce o krušovické propagační předměty či o kompletní sortiment krušovických produktů bude od 12 do 21 hodin otevřena pivovarská prodejna na historickém nádvoří pivovaru a na parkovišti před vstupem do areálu.
 
 

 
Na malé scéně bude moderátor vyhlašovat výsledky soutěží doprovodného programu.
MOŽNOST STANOVÁNÍ
Zájemcům o stanování bude vyhrazena travnatá plocha na místním hřišti TJ Sokol Krušovice. Hřiště se nachází v centru obce - v bezprostřední blízkosti pivovaru.
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data