A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

06/2008

Jetix Kids Awards 2008

Kdy: neděle 22. června od 14 hodin
Kde: v O2 žlutých lázních v Praze - Podolí.
Co: dvouhodinová show, Karel Gott, Iveta Bartošová a Ewa Farna., netradiční vystoupení rodiny Karla Vágnera,  Sámer Issa, Vlasta Horváth a Michaela Dolinová, akrobatické krobatické kousky All Star Cheerleaders, moderovat bude Leoš Mareš.Mnoho dalších jako Libor Bouček, Zlata Adamovská či Daniela Šinkorová.
VSTUP ZDARMA
Oficiální vyhlášení výsledků této ojedinělé ankety, kterou již čtvrtým rokem pořádá dětská kabelová televize Jetix, se uskuteční v neděli 22. června od 14 hodin v O2 žlutých lázních v Praze - Podolí. Mezi účinkujícími i hosty budou mnohé celebrity. Hvězdami velkolepé, téměř dvouhodinové show budou Karel Gott, Iveta Bartošová a Ewa Farna. Netradiční vystoupení chystá i hudební rodina známého skladatele a producenta Karla Vágnera. Vystoupí také Sámer Issa, Vlasta Horváth a Michaela Dolinová. Akrobatické kousky předvedou All Star Cheerleaders. Originální show bude moderovat Leoš Mareš.
Na show spojenou s předáváním Jetix Kids Awards 2008 se chystají mnohé další populární osobnosti jako například Libor Bouček, Zlata Adamovská či Daniela Šinkorová. Děti se mohou těšit také na spoustu zábavy, kterou jim nabídne doprovodný program. Ten začne ještě před udílením cen. Na děti čekají jejich oblíbené postavičky ze seriálů TV Jetix. V O2 žlutých lázních pro ně bude rovněž připraveno mnoho nejrůznějších her jako jsou létací talíře, autodráhy Nintendo, skákací balóny, želatinový kopec i oblíbené malování. Děti dostanou na party u řeky také malé dárky odměnou za účast v soutěžích a aktivitách.

Nominace na Jetix Kids Awards 2008:

V kategorii Nejoblíbenější hudební skupina byly nominovány kapely Gipsy.cz, rappeři, kteří si získávají stále větší popularitu, vítěz předloňských ”dětských Oscarů” Chinaski a Divokej Bill.

V kategorii Nejoblíbenější zpěvák byly nominováni legendární Karel Gott s Petrem Kolářem a Sámerem Issou.

V kategorii Nejoblíbenější zpěvačka byly nominovány stálice Jetix Kids Awards Lucie Vondráčková, Lucie Bílá a Ewa Farna.

V kategorii Nejoblíbenější herečka byly nominovány seriálové hvězdy Dana Morávková, Daniela Šinkorová a Zlata Adamovská.

V kategorii Nejoblíbenější herec byly nominovány mladičké filmové hvězdy Jiří Mádl a Vojtěch Kotek spolu s populárním Petrem Rychlým.

V kategorii Nejoblíbenější moderátor byli nominováni Libor Bouček a Lucie Borhyová spolu s dřívějším vítězem Leošem Marešem.

V kategorii Osobnost roku byli nominováni zpěvák Karel Gott, modelka Tereza Maxová a prezident Václav Klaus. Každá z těchto osobností již v Jetix Kids Awards v minulých letech vyhrála.

V kategorii Nejoblíbenější sportovec byli nominováni brankář fotbalové reprezentace Petr Čech, olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle a fenomenální běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová.
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data