A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

06/2008

„Hawaj party“

V pátek 27. června od 18 do 22 hodin proběhne slavnostní otevření Smíchovské pláže. Ta by měla Pražanům zpestřit letní pobyt ve městě, nabídnout netradiční pohled na okolní architekturu a zprostředkovat tak nové zážitky, pro hlavní město neobvyklé. Celý nadcházející zahajovací víkend je na Smíchovskou pláž vstup zdarma.

Na páteční otevírací „Hawaj party“ bude možné zhlédnout speciální přestavení HBO Na stojáka! živě z pláže, zatančit si ve víru havajských tanců, poslechnout si koncert Navigators nebo pražskou dýdžejskou formaci The Fakes. Připravena je též plážová fireshow. Hawaj party je tedy přístupná veřejnosti, všichni mají navíc vstup a pivo zdarma! Večerem provede Lejla Abbasová, která je patronkou pláže.

Smíchovská pláž bude dále veřejnosti přístupna až do půlky září denně od 10 do 22 hodin. O víkendu 28. a 29. června je vstup na pláž zdarma, v neděli zde bude promítán fotbalový přenos.

Počínaje pondělkem příštího týdne se rozběhne pravidelný týdenní program Smíchovské pláže. Pondělí a úterý je ve znamení promítání filmů v plážovém letním kině, středy patří salsa večerům, čtvrtky divadelním představením.

Chybět nebudou páteční 80’s diskotéky, sobotní Djs party a nedělní chill out spojený s odpoledním dětským programem. Dvakrát měsíčně bude Smíchovská pláž hostit oblíbený pořad HBO Na stojáka! Pláž nabídne také řadu koncertů a aby se hosté cítili jako na opravdové dovolené, připraveny jsou tematické gastronomické večery věnované středomořské kuchyni.

Ke správné pláži patří samozřejmě i plážové aktivity. Smíchovská pláž nabízí například půjčovnu slunečníků, lodiček a lehátek, hřiště na plážový volejbal, fotbal a pétanque. Nechybí bazén a brouzdaliště pro nejmenší, k dispozici je i dětský koutek. O znavená plážová těla se postará masér, hlad a žízeň je možné zahnat v plážové restauraci, která nabízí denně snídaňové menu. Pláž je zavezena jemným pískem.

Celodenní vstupné na Smíchovskou pláž činí 50 Kč, děti do 130 cm mají vstup zdarma. Více o programu Smíchovské pláže lze najít na www.smichovskaplaz.cz


Týdenní program:
Pondělí – letní kino
Úterý – letní kino
Středa – salsa večery
Čtvrtek – divadelní představení
Pátek – 80’s party
Sobota – Djs, koncerty
Neděle – chill out, dětský koutek

Plážové služby:
Sprchy, šatny, bazén (z hygienických důvodů bude fungovat až po 14 dnech provozu), brouzdaliště pro děti, masáže, dětský koutek, hřiště na beach volejbal a fotbal, restaurace - denně snídaňové menu, parkovací stání u Botelu Admiral.

Půjčovna:
Pétanque, soft tenis, badminton, frisbee, lehátka a slunečníky, lodičky a šlapadla,
dračí lodě – zapůjčení možno předem objednat.

Kudy na pláž:
Tramvají 4, 7, 9, 10, 14 do zastávky Zborovská, před mostem Palackého doprava po schodech dolů, přibližně 300 metrů po náplavce směrem k Železničnímu mostu, kde leží Smíchochovská pláž.
Pátek 27. 6. 2008 od 18:00
Zahajovací Hawaj party
Vstup zdarma
 
Sobota 28. 6. 2008 od 10:00
Zahájení provozu pláže
Vstup zdarma
 
Neděle 29. 6. 2008 od 20:00
Finále na pláži
Projekce finále Euro 2008
Vstup zdarma
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data