A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

06/2008

Den s Lesy České republiky

 

Kde: hrad Hauenštejn
Kdy: V sobotu 21.6.2008, 11-17 hod.
Co: dětský den v zeleném, pro rodiče hodovna s čajem, kávou, hudbou a Hauenštejnskou vinotékou, a snad i další atrakce!
 
~  ~ Vstup je ZDARMA ~  ~
Den s Lesy České republiky
...aneb dětský den v zeleném!
Loňský podzimní termín přinesl této akci nepříliš příjemné počasí a tak jsme se museli omezit na hradní nádvoří a interiéry. Proto jsme letos tuto akci posunuli na červen.
A co vás tedy čeká? Především lesní naučně poznávací stezka s řadou zastávek, jejíž úspěšní absolventi budou navíc královsky odměněni! Dále pak výstava fotografií zvěře a přírody a také projekce filmů o zvěři z lesů ve správě KI Karlovy Vary. Děti si rovněž mohou vyrobit z přírodnin různé drobné ozdoby do svých pokojíčků.
Součástí dětského dne v zeleném bude také beseda o lese z pohledu přírodního i hospodářského. Diskutovat budou např. Ing. Jan Neumann (ředitel Krajského inspektorátu Karlovy Vary), Ing. Jiří Smýkal a Ing. jiří Vojtěch (lesní správci). Všetečným zvědavcům budou k dispozici i provozní pracovníci lesních správ, kteří jim na zastávkách lesní stezky zodpoví otázky na témata - myslivost (naše fauna)a flóra, předvedou lesnické mapy, pomůcky a techniku.

Ještě významější osobností, se kterou se budete moci setkat, je nepochybně hejtman Karlovarského kraje, JUDr. Josef Pavel, který nad celou akcí převzal záštitu!
A aby se nenudili rodiče, bude jim k dispozici hodovna s čajem, kávou, hudbou a Hauenštejnskou vinotékou, a snad i další atrakce!
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data