A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

06/2008

Bandzone.cz fest!

Colorful House music v klubu Chateau l enfer rouge baví a veselí už několik let.. Na červnové vydání roku 2008 se ale kromě klasické dávky nejlepší house music a atmosféry chystá ještě větší mazec.. tedy oslava! Narozeniny bude slavit resident Colorful House music v Chateau a One Night! v Roxy, výborný dj, moderátor Radia 1 a uznávaný guru hudební kultury u nás Dan Walterstein aka dj Dan Cooley.. Jeho narozeninové sety jsou vždy krásným zážitkem a zároveň výletem za všechny běžné sféry djských vystoupení. Navíc se k němu připojí druhý oslavenec tohoto večera Pee Bee 3, který Dana doprovodí na Perkuse. Za gramofony budou hudební přání z dj bagů tahat také resident dj Madman a hosté Kaik s TinTinem, na baru budou připraveni na největší obrátky a gratulanty se to bude hemžit a vrtět po celém klubu. Začíná se ve 22:00, končí pozdě ráno a vstup je samozřejmě zdarma !
 
 
Nejpopulárnější český hudebně-komunitní portál Bandzone.cz pořádá 20. – 22.6. v krásném prostředí obce Doksy nedaleko Máchova jezera první ročník festivalu Bandzone.cz Fest!, věnovaného mladým talentovaným kapelám a všem opravdovým fanouškům hudby.

„Bandzone.cz Fest bude oproti ostatním festivalům v mnohém jiný a speciální. Protože se nikdy nesnažíme stavět námi pořádané koncerty na zavedených "velkých" jménech, ani tentokrát tomu nebude jinak. Na Bandzone.cz Festu uvidíte nová jména, naděje klubové scény a výhradně ty nejlepší kapely, za které dáme své muzikantské pracky do ohně! Věříme, že to je jeden z důvodů, díky kterému se z Bandzone stal jeden z největších hudebních serverů v ČR. Místo, kde všichni opravdu Žijeme hudbou,“ říká zakladatel Bandzone.cz Michal Novák.

„Program festivalu bude průřezem všech žánrů. Na Bandzone máme v tuto chvíli zaregistrovných několik tisíc aktivních raperů a MCs, takže hip hop samozřejmě nemůžeme v programu našeho festu opomenout. Bude na festivalu zastoupený několika reprezentanty. Konkrétně např. Cosmic Crew a Idea Fatte. Speciálním headlinerem, který svým vystoupením 21.6. završí program hlavní scény festivalu, budou kultovní WWW. Kapela, která v mnoha směrech předběhla svojí dobu.

Celá akce se uskuteční v krásném prostředí areálu Termit v Doksech, pár minut od Máchova jezera. Parádní koupání je tedy kousek od místa konání festivalu zaručené. Na místě jsou k dispozici hřiště pro volejbal a nohejbal a chaty, ve kterých je možné se na celý víkend ubytovat. Vstupné na Bandzone.cz fest! bude pro všechny zdarma. Bez jakýchkoli poplatků bude také stanování v místě konání festivalu.

Všechny informace o festivalu najdete tady a nikde jinde.
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data