A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

05/2008

FESTIVAL MEDITACE

1. ročník nového festivalu o osobním rozvoji, duchovní moudrosti a vnitřním klidu
Kdy:  17.5.2008 19.30 Koncert skupiny Nirvana
         18.5.2008 19.30 Koncert Japaka Orchestra
Kde: Praha 2 - Casa Gelmi, Korunní 30
Vstupné: Zdarma
Koncerty:
 
17. so 19.30 Koncert skupiny Nirvana
Hudební skupina Nirvana vznikla v roce 1992 jako umělecké seskupení hudebníků z Rakouska a Spolkové republiky Německo. Jedenáctičlenný mužský soubor prezentuje meditační hudbu a mantrické skladby v harmonické kombinaci východních a západních nástrojů. V průběhu večera zazní povznášející mystické melodie v podání následujících nástrojů: sarangi, tampura, sitar, harmonium, indická bambusová flétna, tabla, čínské erhu, kytara, klarinet a čelo.

 
18. ne 19.30 Koncert Japaka Orchestra
Japaka Orchestra je česko-slovenské sdružení nadšených amatérských hudebníků, kteří hrají a zpívají energizující mantrické skladby. Dynamická meditační hudba v podání Japaka Orchestra je pestrou kombinací melodií, které jsou inspirované rozmanitými žánry, jako jazz, funky, folkrock nebo dokonce rap, a to v živém souznění tradičních indických a klasických evropských nástrojů.
 
Přednášky:
 
12. po 19.30 Síla intuice - Sujantra McKeever, San Diego (USA)
Provozovatel jógového studia v Kalifornii přednáší mnoho let na téma jak zlepšit sám sebe, své vztahy s přáteli a rodinou a jak úspěšně dosáhnout svých cílů a snů.

13. út 19.30 Vnitřní harmonie - skrytá síla života - Nayak Polissar, Seattle (USA)
Nayak vystudoval princentonskou univerzitu a je profesorem statistiky. Několik let svého života strávil v Thajsku jako buddhistický mnich.

15. čt 19.30 Cesta sebeobjevování - Aparajita Fishman, New York (USA)
Programátor, absolvent religionistiky na Harvardské univerzitě a vlastník vegetariánské restaurace předává s duchovní moudrostí zkušenosti s dobrodružstvím sebeobjevování.

16. pá 19.30 Bojovník světla - Ashirvad Zaiantchick, Sao Paulo (Brazílie)
V každém z nás je vnitřní světlo, které nás vede po cestě poznání k dosažení naší vlastní identity. Zažijte dotek jižní Ameriky.

17. so 16.00 Hudba a meditace - Pratul Halper, Vídeň (Rakousko)
Absolvent hudební konzervatoře v Innsbrucku ukáže, jak skrze mantrickou hudbu pozvednout své vědomí do vyšších úrovní meditace.

18. ne 16.00 Tajemství úspěchu - Satyaki Perlick, Vídeň (Rakousko)
Dlouholetý manažer obchodní firmy odpoví na to, jak uplatnit duchovní přístup k životu na praktické úrovni každodenního rozhodování a mezilidských vztahů.
Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data