A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

03/2009

Pro úplné nováčky v golfovém světě

Kdy: V sobotu 7. 3., 14. 3., 21. 3., 28. 3., 4. 4. a 11. 4. od 9 – do 12 hodin

Kde: Golf Club Hostivař, Hornoměcholupská 565, Praha 10

Co: Seznámení s golfem.Každý účastník dostane míče na driving, kde po dobu akce budou přítomni trenéři, kteří všem nováčkům vysvětlí nejen techniku odpalu, ale seznámí je i s golfovým světem (golfová pravidla a etiketa). Nemusíte mít obavy, že nebudete mít čím hrát, protože hole vám také rádi zdarma zapůjčíme.
Pro všechny příchozí je připravený na horní recepci malý dárek. Poté, co se přihlásíte, obdržíte poukaz na vstup a dva koše míčů (100ks), který můžete využít při vaší další návštěvě našeho areálu, jednorázovou slevu 20% do restaurace v areálu, kterou můžete využít s rodinou nebo přáteli a přijít na chutný oběd nebo večeři.A to není vše, protože po náročném tréninku Vám určitě vyhládne, obdržíte voucher, který Vás opravnuje získat v naší restauraci polední menu (polévka + hlavní chod) za zvýhodněnou cenu 80 Kč.

Vstup: Vstup do golfového areálu je zdarma

Info: David Houška - 725 719 580

Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data