A house opposite to your

www.radio.cz

Kalendář

Z diskuze...

Doporučuji

Bannery.cz - nejjednodušší výměnný reklamní systém

NAVRCHOLU.cz
TOPlist

01/2009

CAPRO TEAM SHOW

Kdy: 24.1.2009 (Sportovní hala bude pro veřejnost otevřena od 9:15)

Kde: Sportovní centrum UK Praha - Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10

Doprava:

Bruslařská 10, Praha 15, spojení – metro trasa „A“, stanice Skalka, poté busem č. 271 či 154 směr Hostivař, výstup stanice Gercenova

Co: Ve třech sálech se představí víc než 20 lektorů Capro TEAMU, mezi jinými Jana Havrdová, Vašek Krejčík, Michal Šubr, Katka Bímanová a řada dalších.
Připravena jsou i ukázková vystoupení dětských sportovních týmů.

Obsah: Dance aerobic, Step aerobik, Pilates, Fitbally, Bosu stretch, Kick box aerobic double, Salsa, European Tae-bo, Cvičení s míči a therabandy, Body Dynamic + P-class

Stravování:

Teplé a studené občerstvení včetně nápojů lze zakoupit ve vstupním vestibulu, kde bude zřízen catering.

Vezměte si své podložky na cvičení a ručníky

Vstup: zdarma (Přestože množsví účastníků není limitováno, je nutná  předběžná registrace)

 

Programový rozvrh v sálech  uvnitř článku!

Čas

Velká hala

Sál 2 - Aerobik

Baletní sál

Úpolový sál

10:00 - 10:30

Lucie Pastuchová
Dance aerobic

Radka Hanáková
Step aerobik

-

Magda Boudníková
Pilates

10:35 - 11:05

Kateřina Kárníková
Dance aerobic

Jitka Polášková
Cvičení s míči a therabandy (souvislý blok)
10:35 - 11:45

-

Monika Hubáčková
Pilates

11:10 - 11:40

Petra Jandová
P-class

 

Jitka Polášková
Cvičení s míči a therabandy (souvislý blok)
10:35 - 11:45

-

Míša Trsková
Poweryoga

11:45 - 12:15

Martina Barchánková & Renata Šabatová
Kick box aerobic double

Bára Grafnetrová
Bosu

Monika Hubáčková
Fitbally

 

 

 

12:20 - 12:50

Andrea Janigová
Dance aerobic

Bára Grafnetrová
Bosu stretch

Martina Barchánková
Fitbally

 

12:50 - 13:15

Přestávka


Přestávka


Přestávka

-

13:15 - 13:30

Tombola 1. část

Vystoupení dětských týmů, Orientálního tance, ukázka cvičení maminek s miminky

-

-

-

13:30 - 14:00

Michal Šubr
Dance aerobic

Jadranka Kek
Pilates

Hana Kukrálová
Tae-bo

-

14:05 - 14:35

Radek Strašík
Salsa

Romana Lorencová - Bláhová
Pilates

Hanka Soukupová
Body Dynamic + P-class

-

14:40 - 15:10

Katka Masopustová
European Tae-bo

Kateřina Feitová
Power Stretch

-

-

15:15 - 16:00

Václav Krejčík/ Kateřina Bílková
Poweryoga, stretching, relaxace

-

-

-

16:10 - 16:30

Tombola
2. část

-

-

-

Žádné komentáře
 

Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________ uloz.to - sdilej snadno data